مقايسه آگهی ها

خرید آپارتمان در استانبول

یکی از راه‌های گرفتن اقامت در کشور ترکیه سرمایه‌گذاری یا خرید خرید آپارتمان در استانبول است. کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که به علت داشتن مرز زمینی با ایران، نیاز به ویزا نداشتن و نزدیکی فرهنگ آن به فرهنگ ایران، رفت و آمد ایرانیان به آن زیاد است. همین موارد باعث شده تا خرید خانه در ترکیه، به یکی از اهداف ایرانی‌ها تبدیل شود. این کشور توریستی با مناظر طبیعی زیبا و آب و هوای مناسب یکی از بهترین کشورها برای گرفتن اقامت است و یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای گرفتن اقامت خرید خانه در این کشور است.

بسیاری از شهرهای تفریحی و توریستی در ترکیه، قیمت‌های مناسبی برای خرید خانه ارائه می‌کنند و همین امر خرید خانه را در کشور ترکیه برای ایرانیان امکان‌پذیر کرده است. در شهرهای مختلف مانند آنتالیا ویلاهای بسیاری با معماری اروپایی موجود است که قابل خریداری برای ایرانیان است.

این شهر ساحلی با آب و هوای بسیار خوب یکی از گزینه‌های مناسب برای انتخاب و اقدام خرید خانه در ترکیه است. اما خرید آپارتمان در استانبول یک اقدام مثبت و بسیار مناسب است. استانبول به عنوان توریستی‌ترین شهر ترکیه ، با آب و هوایی چهار فصل بهترین مکان برای خرید خانه در این کشور است.

 

خرید آپارتمان در استانبول

 

پروژه ای بی نظیر در قلب استانبول ترکیه بر آمده از دل تاریخ ، بنا شده بر اوج شهر هفت تپه با دید تنگه بسفرس، طرفی تاریخ عثمانی طرفی دیگر خیابان های بیزانس. همگی را با زندگی مدرن امروزی در آمیخته اند. هر آنچه از یک زندگی فوق‌العاده لوکس انتظار دارید یک رویا که واقعیت پیدا کرده است.

استخر

سونا

مرکزخرید

سیستمهای امنیتی فوق پیشرفته

سالن و کلوپ تفریحی

نگهبانی و خدمات ۲۴ ساعته

واحد های ۲ خوابه ،۲ خوابه دوبلکس، سه خوابه ، پنج خوابه، ویلای مستقل

متراژ آپارتمان ها از ۱۷۰ متر مربع تا ۴۷۰ متر مربع

جهت اطلاع از قیمت ها ‌تماس حاصل فرمایید.

تماس با ما