مقايسه آگهی ها

چرا خرید ملک در ترکیه ؟

کشور ترکیه همیشه به عنوان یکی از کشورهای مناسب برای اقامت موقت و دائم (داشتن پاسپورت ترکیه)  شناخته می شود. به ویژه در سال های اخیر استقبال به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است. دلیل افزایش تمایل برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت دائم می تواند به موارد زیر مربوط باشد:

  •   رشد اقتصادی ترکیه
  •     افزایش صنعت گردشگری ترکیه
  •     قوانین آسان برای سکونت در ترکیه
  •     هزینه های پایین زندگی در ترکیه
  •     بالا بودن احتمال پیوستن این کشور به اتحاریه اروپا
  •     دانشگاه های قوی از نظر علمی
  •     امکان ثبت شرکت و استفاده از مزایای آن
  •     دریافت حساب بانکی معتبر

در وب سایت مشاورین سرمایه گذاری گلوبال می توانید به راحتی پروژه های ساختمانی مسکونی و تجاری خود را انتخاب و اقدام به خرید ملک در ترکیه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مشاوره خرید و سرمایه گذاری در ترکیه با ما در تماس باشید.

خرید آپارتمان در ترکیه

 

خرید ملک در ترکیه از راه های اخذ اقامت این کشور می باشد و به همین خاطر مورد توجه علاقمندان سرمایه گذاری در این کشور قرار گرفته است. البته این اقامت در اکثر مواقع کوتاه مدت می باشد، مگر تحت شرایط خاص که در ادامه توضیح داده خواهد شد. ترکیه کشور  اورسیایی است که بخش عظیمی از آن در شمال غرب آسیا و بخش کوچکی از آن در جنوب شرقی اروپا است. اقتصاد ترکیه در سالهای اخیر رشد خوبی داشته است. تعداد افراد شاغل در این کشور هر سال رو به افزایش است. گردشگری و وجود هتل های برتر نیز از عوامل پیشرفت اقتصاد و جذب سرمایه گذار در این کشور می باشد. با خرید ملک در کشور ترکیه امکان سفر به حوزه شنگن برای افراد فراهم می شود. پاسپورت ترکیه جزو ۳۰ پاسپورت برتر دنیا می باشد که ۱۰ سال اعتبار داشته و قابل تمدید است.

ترکیه یکی از اقتصادهای نوظهور اروپا است و در میان یکی از اقتصادهای سریع ترین رشد در جهان شکل می گیرد. با چنین رفاهی، یکی از بخش های اصلی که نشان دهنده گسترش فوق العاده ای است، بخش املاک و مستغلات است. خواص در ترکیه استثنا نیست. از آپارتمانهای لوکس آپارتمان بالا در پایتخت استانبول، ویلا و آپارتمان ها در محیط های آرامش بخش، رفت و آمد مکرر، از ساحل مدیترانه، شما انتخاب زیادی از املاک و مستغلات در ترکیه خواهید داشت. رشد این بخش کلیدی اقتصاد در ترکیه یکپارچه بوده و نتیجه تلاش های هماهنگ دولت ها و ادارات بوده است. چه در سطح فدرال و چه در مقامات منطقه ای و محلی، توسعه دهندگان ملک، معماری هایی که این مجتمع های مسکونی و تجاری افسانه را طراحی کرده اند و پیمانکاران که آنها را ساخت و داخلی را به پایان رسانده اند.

در نتیجه آپارتمان های چند طبقه ای با چند بلوک در یک ترکیب دیده می شود، که ترکیبی از خواص مسکونی است. این شامل آپارتمان ۱، ۲ و ۳ خوابه (با یک اتاق نشیمن)، آپارتمان دوبلکس و آپارتمان پنت هاوس است. تعدادی از مکانها همچنین ویلاها را به عنوان خواص مستقل و یا به عنوان بخشی از یک مجتمع بزرگ، که امکانات مشترک را می توان به اشتراک گذاشته است. بنابراین، خرید ملک در ترکیه بسیار آسان و دشوار است. این آسان است زیرا شما، همانطور که در بالا ذکر شد، طیف گسترده ای را انتخاب کنید؛ هر کدام از اسلات شما به هر مورد یا بودجه شما تعلق دارد، شما یک املاک در ترکیه برای انتخاب و خرید دارید.

 

پروژه ای بی نظیر در قلب استانبول ترکیه بر آمده از دل تاریخ ، بنا شده بر اوج شهر هفت تپه با دید تنگه بسفرس، طرفی تاریخ عثمانی طرفی دیگر خیابان های بیزانس. همگی را با زندگی مدرن امروزی در آمیخته اند. هر آنچه از یک زندگی فوق‌العاده لوکس انتظار دارید یک رویا که واقعیت پیدا کرده است.

استخر

سونا

مرکزخرید

سیستمهای امنیتی فوق پیشرفته

سالن و کلوپ تفریحی

نگهبانی و خدمات ۲۴ ساعته

واحد های ۲ خوابه ،۲ خوابه دوبلکس، سه خوابه ، پنج خوابه، ویلای مستقل

متراژ آپارتمان ها از ۱۷۰ متر مربع تا ۴۷۰ متر مربع

 

جهت اطلاع از قیمت ها ‌تماس حاصل فرمایید.

 

پروژه ای زیبا با معماری فوق مدرن با زیربنایی معادل ۳۵۰۰۰ متر مربع یک شاهکار سازه در قلب استانبول منطقه لوکس کارتال محل ای آرام و‌ در عین حال لاکچری ،ساخته شده با بهترین مصالح با استانداردهای روز اروپا  دسترسی عالی به تمامی مراکز کمتر از ۵ دقیقه هر انچه که جهت یک زندگی رویایی نیاز دارید. مرکز خرید، فروشگاه، بیمارستان و پارک کودکان دل پروژه نهاده شده است.

استخر سونا

سالن فیتنس

کلوپ و پارک کودکان

کافی تریا

مراکز خرید در ورودی مجتمع

بیمارستان

پارکینگ و انباری

نگهبانی ۲۴ ساعته

واحدهای سوییت ۱,۲,۳ خوابه از ۶۵ متر تا ۱۸۹ متر مربع

اقساط بدون بهره بدون نیاز به وام بانکی تا ۳۶ ماه

شروع قیمت از ۸۹۰۰۰۰دلار

خرید آپارتمان در ترکیه

۲۷۰,۰۰۰$

تعداد اتاق خواب: ۴+۱تعداد حمام: ۲: ۲۸۰

مسکونی, ویلا

۴ روز قبل

۲۷۰,۰۰۰$

تعداد اتاق خواب: ۴+۱تعداد حمام: ۲: ۲۸۰

مسکونی, ویلا

۴ روز قبل

۱,۲۵۰,۰۰۰$

تعداد اتاق خواب: ۷+۱: ۴۵۰

مسکونی, ویلا

۱ هفته قبل

۱,۲۵۰,۰۰۰$

تعداد اتاق خواب: ۷+۱: ۴۵۰

مسکونی, ویلا

۱ هفته قبل

تماس با ما