مقايسه آگهی ها

مشاورین سرمایه‌گذاری گلوبال

 

با بیش از ده سال سابقه فعالیت در عرصه ­ی خرید و فروش ملک، ثبت شرکت، انجام امور مهاجرتی، مبادلات ‌ارزی و تجارت الکترونیک در کشور ترکیه، و نیز همکاری و مشاوره  در زمینه ­های امور مالی و مالیاتی و همچنین آنالیز بازارهای بین ­المللی با شرکت­های اروپایی و عربی، آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی است.

مشاورین سرمایه‌گذاری گلوبال به مدد کارگروهی حرفه‌ای متشکل از دو وکیل دادگستری، یک حسابرس ارشد مالیاتی، دو حسابرس و مترجمان رسمی دادگستری بستری امن‌ و بدون ریسکی را برای شما فراهم آورده است.

​با ما تماس بگیرید تا از انواع خدمات و مشاوره­ های ما در زمینه ­ی خرید ملک، سرمایه گذاری وامورمهاجرتی مطلع شوید.

کافی­ست نوع سرمایه‌گذاری و‌ ‌خدمات درخواستی­تان را مشخص نموده تا همکاران­مان شما را از سریع­ترین و مطمئن­ ترین راه ممکن به هدف مورد نظرتان برسانند.

همکاری مستقیم ما با ‌بیش از ۵۰ شرکت بزرگ ساختمانی و سرمایه‌گذاری داخلی و حدود ۴۵ شرکت ساختمانی بین‌المللی راهی مطمئن و ‌سودآور برای سرمایه‌گذاری ملکی شما را فراهم می­ آورد.

اعتماد شما بزرگترین سرمایه­ی ماست، از این­رو برای افزایش و اعتلاء این دارایی ارزشمند با تمام توان در جهت انتخاب و پیشنهاد مسیری مطمئن و رساندن سریعتر شما به اهداف مورد نظرتان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود

اعضای تیم

محمد ناصری

محمد ناصری مدیر عامل

نمایش پروفایل
انصار یوردوسون

انصار یوردوسون مدیر

نمایش پروفایل
اسماعیل گوزون

اسماعیل گوزون وکیل پایه یک دادگستری

نمایش پروفایل
امینه ییلماز

امینه ییلماز کارشناس فروش

نمایش پروفایل

تماس با ما