خرید ملک در ترکیه قانونی

فرایند خرید ملک در ترکیه شبیه به چیزی است که برای خرید خانه در ایران تجربه می کنیم. برای این منظور شما باید از یک مشاوره املاک حرفه ای کمک گرفته و به خوبی سند ملکی و تطابق مشخصات آن با ملک را دنبال کنید. مشاوران املاک گات ترکی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این حوزه می توانند بهترین راهنمای شما باشند. جهت ثبت درخواست مشاوره با کارشناسان فرم مقابل را پر نمایید.

  به دلایل مختلفی خرید ملک در ترکیه مورد توجه افراد از ملیت های مختلف، به ویژه ایرانی ها قرار گرفته است. قیمت آپارتمان ترکیه در مقایسه با قیمت فعلی آپارتمان در ایران به مراتب بهتر بوده و بسیاری از افرادی که با بودجه فعلی خود قادر به خرید خانه در ایران نیستند، می توانند با همان مبلغ در ترکیه نسبت به خرید آپارتمانی مناسب، اقدام کنند.البته در کنار این مزایای مهاجرت به ترکیه با خرید ملک، باعث شده است که در سال های گذشته، بسیاری از ایرانیان نسبت به خرید یک واحد ملکی در ترکیه اقدام کرده و از این طریق برای دریافت مهاجرت و اقامت کوتاه مدت یا دائم ترکیه اقدام کنند.

  مشتریان خرید ملک در ترکیه

  خرید ملک در ترکیه 2022 و قیمت به پول ایران و اخذ اقامت
  خرید خانه در ترکیه
  قوانین جدید خرید ملک در ترکیه 2022
  نکات مهم در خرید ملک در ترکیه
  مشاوره خرید ملک در ترکیه
  قوانین جدید خرید ملک در ترکیه
  50+تعداد افراد تیم
  200+تعداد مناطق تحت پوشش
  20+مشاوران تخصصی
  13+سابقه تیم ما

  خرید ملک در ترکیه چطور انجام می شود؟

  کلاهبرداری های رایج در خرید و فروش املاک در ترکیه نیز محتمل بوده و توصیه می شود که حتما برای خرید آپارتمان در این کشور، پیش از هر چیزی با وکیل یا مشاوره املاک حرفه ای در تماس بوده و حتما از همراهی و کمک افراد متخصص در این حوزه، بهره مند شوید.

  بدهکار بودن ملک و وام داشتن آن و دیگر مشکلات و مسائل رایج را باید حتما بررسی کرده، سپس با پرداخت هزینه های لازم و دریافت استعلام های مربوط به ملک، برای خرید و انتقال سند، اقدام لازم را انجام دهید.

  مشاوره خرید ملک ترکیه

  قیمت خانه در ترکیه

  قیمت خانه در ترکیه با ارزش افزوده متعادلی همراه است و در صورتی که محله های مناسبی در شهرهای مختلف این کشور، چون محله های ارزشمند استانبول را برای خرید واحد مسکونی انتخاب کرده باشید، ضمن آن که امکان اجاره دادن منزل را خواهید داشت، ظرف مدت چند سال از ارزش افزوده مربوط به این املاک نیز بهره مند شده و نوعی سرمایه گذاری سودمند در کشور ترکیه خواهید داشت.

  شهر قیمت (لیر)
  استانبول20000
  ازمیر17000
  آنتالیا14500
  انکارا14000
  بدروم17000
  دنیزلی 14000

  مهاجرت از طریق خرید ملک در ترکیه

  یکی از روش های مهاجرت به ترکیه، خرید ملک در این کشور است که با داشتن شرایط مالی و محله ای، می تواند در مدت زمانی کوتاه، منجر به اخذ اقامت ترکیه شود. برای این منظور لازم است که نکات زیر را در نظر داشته باشید:
  هنگام تصمیم گیری برای خرید ملک در ترکیه، برای انتخاب مکان مناسب از این کشور دیدن کنید.گزینه های خود را با یک مشاور املاک در رابطه با قیمت املاک در میان بگذارید.

  • یک وکیل ترکیه ای استخدام کنید تا ملک را برای هر گونه مشکلات قانونی بررسی کند، به خصوص وقتی صحبت از یک ملک تجاری باشد.
  • خارجی ها می توانند با دادن وکالتنامه به وکیل، املاک را از راه دور خریداری کنند.
  • سرمایه گذاران خارجی که به دنبال خرید زمین در ترکیه هستند باید بدانند که نمی توانند بیش از 30 هکتار زمین در کشور ترکیه خریداری کنند.
  • خارجی ها هنگام خرید ملک در ترکیه باید یک بیمه نامه (همچنین به عنوان بیمه داسک شناخته می شود) داشته باشند.
  • مالیات بر املاک و مستغلات هنگام خرید ملک در ترکیه 4.4٪ از ارزش کل معامله تعیین می شود.
  • سایر هزینه های مربوط به خرید ملک، هزینه های ثبت و اسناد رسمی است که می تواند حدود 1% از معامله را شامل شود.

  در حقیقت با این وجود نیز امکان دریافت اقامت ترکیه وجود خواهد داشت، تنها باید مسیر طولانی تری را طی کرده و بیشتر منتظر بمانید. به علاوه لازم خواهد بود که طی مدت این 5 سال، حداکثر 90 روز بیرون از کشور ترکیه بوده و بیشترین زمان خود را به حضور در این کشور و زندگی در ترکیه اختصاص دهید.

  خرید ملک در ترکیه 2022

  آیا قبل از خرید ملک در استانبول، به یک سفر بازرسی نیاز است؟

  بله، یک سفر بازرسی برای خارجی هایی که می خواهند در استانبول ملک بخرند، توصیه می شود و این برای اطمینان از خرید شما عالی خواهد بود. به این شکل شما می توانید از یک بررسی اولیه به منظور مشخص کردن کلیه مشکلات احتمالی ملک مورد نظر، بهره ببرید. در صورتی که خودتان شرایط حضور در استانبول را ندارید، این کار را به دست شرکت ها و تیم های وکالت این حوزه بسپارید تا پیش از خرید اطمینان خاطر حاصل کنید.

  نحوه انجام بررسی دقیق خرید ملک در ترکیه

  متخصص در زمینه املاک و مستغلات به سازمان ثبت اسناد و املاک یا هر اداره ثبت عمومی دیگری که ملکی در آن ثبت شده است مراجعه می کند و ثبت صحیح سند، مطابق با آن را بررسی می کند. راستی آزمایی بعدی مربوط به سایر تعهدات و اسناد مربوطه خواهد بود. اگر سرمایه گذار علاقه مند به خرید زمین در ترکیه باشد، بررسی املاک و مستغلات شامل تایید نقشه های زمین در شهرداری محلی خواهد بود. در همان نهاد، متخصص بررسی املاک و مستغلات می تواند مجوزهای ساخت و ساز یا سایر مجوزهای صادر شده توسط مقامات محلی را تأیید کند.
  چنانچه سرمایه گذار قصد احداث ساختمان در زمین معینی را داشته باشد، بررسی شامل نقشه های شهر و ضوابط مربوط به ساختمان خواهد بود. سایر جنبه هایی که باید بررسی شوند، تعهدات مالیاتی و مسائل زیست محیطی هستند.

  چرا هنگام خرید ملک در ترکیه به مشاوره حقوقی نیاز دارید؟

  برخی از سرمایه گذاران خارجی ممکن است زمان لازم برای خرید ملک در ترکیه را نداشته باشند و بیشتر از آن، ممکن است با انواع سوء تفاهم ها مانند موانع زبانی، جنبه های قانونی، اسناد و غیره مواجه شوند. بنابراین حمایت یک وکیل ترک نه تنها توصیه می شود، بلکه اجباری است، به ویژه برای خارجی ها در ترکیه. برای اینکه بتوانید بازار را به درستی تجزیه و تحلیل کنید و خطرات را به حداقل برسانید، بهتر است با یکی از وکلا در ترکیه صحبت کنید و در مورد حمایت هایی که می توانند از نظر قانون، بررسی املاک و مستغلات، قرارداد ملک و بسیاری از موارد دیگر ارائه دهند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

  محدودیت خرید ملک در ترکیه

  قانون املاک و مستغلات ترکیه شامل محدودیت هایی در مورد نوع و مساحت زمینی است که می تواند توسط خارجی ها خریداری شود. محدودیت ها به شرح زیر است:
  1. خرید حداکثر 30 هکتار زمین؛
  2. خرید ملک در مناطق نظامی و مناطق امنیتی امکان پذیر نیست.
  3. افرادی که زمینی را خریداری می کنند که هیچ ملک غیرمنقولی در آن ساخته نشده است، باید ظرف دو سال پس از خرید زمین، طرح توسعه املاک را ارائه دهند.

  مزایای خرید آپارتمان در ترکیه

  از جمله مزایای خرید آپارتمان در ترکیه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ترکیه به لحاظ آب و هوایی شرایط جذاب و مناسبی دارد.
  2. فرهنگ مردم ترکیه با فرهنگ مردم ایران، قرابت قابل توجهی دارد.
  3. اقتصاد ترکیه رو به شکوفایی بوده و این کشور در بهترین نقطه میان دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است.
  4. با دریافت حق شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه به مبلغ حداقل 400 هزار دلار، می توانید از حقوق کامل افراد تبعه ترکیه برخوردار شوید. این حقوق شامل حق رای، حق تحصیل، حق کار، حق تجارت و … خواهد بود.

  املاک ترکیه

  برای اطلاع از سرمایه مورد نیاز خرید ملک در ترکیه باید ابتدا با املاک این کشور که از طریق خرید آن ­ها می ­توان اقامت دائم اخذ کرد، آشنا شوید. املاک ترکیه به دسته های زیر تقسیم می شوند:

  زمین

  خانه

  آپارتمان

  ویلا

  خارجی ها با خرید هریک از این املاک به ارزش 400 هزار دلار می ­توانند به راحتی تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت کنند.

  سرمایه مورد نیاز خرید ملک در ترکیه با توجه به اینکه متقاضی قصد خرید کدام گروه از املاک را دارد متفاوت خواهد بود، برای مثال خرید زمین نسبت به خرید ویلا مسلما هزینه پایین ­تری نیاز دارد.

  شرایط خرید خانه در ترکیه برای اخذ شهروندی

  دریافت شهروندی در ترکیه با استفاده از خرید خانه، شرایط به خصوصی دارد که باعث شده تا این پروسه تنها برای برخی از افراد مناسب باشد. البته این مورد امری طبیعی بوده و در تمام کشورها شرایطی ویژه ای برای آن تعبیه شده است. در رابطه با ترکیه باید عنوان کنیم که نخستین شرط موجود، ارزش ملک شما است. در واقع ارزش خانه خریداری شده شما نباید کمتر از ۴۰۰ هزار دلار باشد.

  دومین شرط، عدم خرید خانه در مناطق نظامی و امنیتی ترکیه است. در واقع بخش هایی از ترکیه به عنوان مناطق نظامی و امنیتی شناخته می شوند. به همین جهت است که خرید ملک در آنها نمی تواند هیچ گونه شانس سرمایه گذاری به همراه داشته باشد. شرط دیگری که در این زمینه وجود دارد، حداکثر ملک خریداری شده است. در واقع هیچ شهروند خارجی نمی‌تواند بیش از ۳۵ هکتار زمین را در ترکیه خریداری کند. این موارد را می توان سه شرط اصلی برای خرید خانه در ترکیه دانست. البته باید عنوان کنیم که افزون بر این موارد، شرایط ریز دیگری هم وجود دارد که می تواند متناسب با نوع سرمایه گذاری شما متغیر باشد. اما در هر حال این موارد به عنوان اصلی ترین نکات جهت سرمایه گذاری در ترکیه شناخته می شود.

  اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک

  با توجه به شرایط مناسبی که داشتن پاسپورت ترکیه برای افراد به همراه خواهد آورد؛ تقاضا برای گرفتن پاسپورت این کشور به عنوان پاسپورت دوم؛ به ویژه از سوی ایرانیان، بسیار افزایش یافته است. از این روی روش های مختلفی چون پاسپورت ترکیه با خرید ملک مد نظر قرار گرفته و اتفاقا به دلیل کوتاه تر بودن این مسیر و شانس موفقیت بالای آن، اقبال بیشتری پیدا کرده است.

  سرمایه تقریبی برای خرید ملک در بهترین شهرهای ترکیه

  بهترین شهرهای ترکیه برای خرید ملک شهرهای استانبول، آنتالیا، ازمیر، آنکارا و چند شهر دیگر هستند که همان طور که گفته شد نمی ­توان هزینه دقیقی برای خرید ملک در آن­ ها ذکر کرد اما با این حال با توجه به اینکه اطلاعاتی از قبیل سرمایه مورد نیاز خرید ملک در ترکیه و شهرهای مختلف آن، داده­ ها و اطلاعات جمعیتی این شهرها و همچنین دوره استهلاک املاک می ­تواند در تصمیم گیری برای خرید ملک در ترکیه راهنمای شما باشد، به برخی از این اطلاعات اشاره می­ کنیم.

  خرید ملک در ترکیه 2022 و قیمت به پول ایران

  خرید آپارتمان در استانبول ترکیه 

  حداقل هزینه هر متر مربع ملک مسکونی در این شهر برابر با 20,000 لیر است بنابراین سرمایه حدودی خرید ملک مسکونی 100 مترمربعی در این شهر 2000,000 لیر به بالا است.

  این شهر 15 میلیون جمعیت دارد که بیش از نیمی از این جمعیت (71%) را افرادی با بازه سنی 0 تا 44 سال تشکیل می ­دهند. مدت زمان استهلاک مسکن در این شهر نیز 20 سال است.

  شهر آنکارا

  هزینه هر مترمربع خانه مسکونی در این شهر 14000 لیر است یعنی خرید یک خانه 100 متری در این شهر به سرمایه­ ای 1.400.000 لیر نیاز دارد. آنکارا بیش از 5 میلیون نفر جمعیت دارد که 68% این جمعیت را افراد میان 0 تا 44 سال تشکیل می ­دهند. مدت زمان استهلاک مسکن در این شهر نیز چیزی حدود 21 سال است.

  خرید ملک در ترکیه {فایل کامل آپارتمان‌ها 2022}
  خرید خانه در ترکیه

  شهر ازمیر

  میانگین قیمت املاک مسکونی ازمیر 14,000 لیر به ازای هر متر مربع است بر این اساس خرید خانه 100 متری در ازمیر سرمایه­ای 1.400.000 لیر می ­خواهد. جمعیت ازمیر 4 میلیون نفر بوده و 63% این جمعیت نیز در بازه سنی 0 تا 44 سال قرار دارند. مدت زمان استهلاک مسکن در ازمیر 21 سال است.

  شهر آنتالیا

  هر متر مربع ملک مسکونی در آنتالیا با قیمت14,500  لیر به فروش می ­رسد و این مطلب به این معنا است که میانگین قیمت یک ملک مسکونی 100 متری در آنتالیا 1.450.000 لیر است.

  63 % از 2 میلیون نفر از جمعین آنتالیا را جمعیت جوان با بازه سنی 0 تا 44 سال تشکیل می­ دهند.

  دوره استهلاک ملک در این شهر 19 سال است.

  چگونه با خرید ملک در ترکیه اقامت بگیریم؟

  با این حال باز هم به طور مشخص نمی ­توان گفت سرمایه مورد نیاز خرید ملک در ترکیه از اعداد و ارقام گفته شده قابل محاسبه است، زیرا مبالغ و اعداد گفته شده تنها میانگین هزینه­ ها هستند که ممکن است با توجه به سال ساخت، مبله یا خالی بودن ملک و عوامل دیگر کم ­تر یا بیش ­تر از این مقدار باشند.

  قیمت آپارتمان در ترکیه

  قیمت آپارتمان در ترکیه بسته به این که چه محله ای را برای خرید ملک انتخاب کنید، به میزان قابل توجهی متفاوت خواهد بود. به طور مثال اگر محله اسکودار را برای خرید آپارتمان انتخاب کرده باشید، قیمت ها تا میزان زیادی کمتر بوده و در مناطق نزدیک به میدان تکسیم، باید نرخ بیشتری برای خرید آپارتمان پرداخت کنید.

  سایت خرید خانه در ترکیه

  با مراجعه به سایت خرید خانه در ترکیه می توانید ضمن به دست آوردن اطلاعات کامل در خصوص قوانین و شرایط خرید ملک یا آپارتمان در استانبول و دیگر شهرهای کشور ترکیه، از قیمت ها در مناطق مختلف نیز آگاهی به دست بیاورید. بهتر است که به سراغ یک سایت خرید و فروش ملک در ترکیه معتبر رفته و به این شکل بدون نیاز به مراجعه حضوری، به راحتی تمام اطلاعات مختلف، از جمله قیمت ملک و آپارتمان در شهرهای مختلف کشور ترکیه را دنبال کنید. این به شما کمک خواهد کرد که تصمیم گیری بهتری برای خرید ملک در منطقه مورد نظر و مناسب بودجه خود را داشته باشید.

  کلام آخر

  شما چه نظری در خصوص ترکیه دارید؟ آیا این کشور برای مهاجرت مقصد خوبی به شمار می آید؟ نظرات خود در این باره را با ما و دیگر کاربران وب سایت گات ترکی در میان بگذارید.

  محدودیت های خرید ملک در ترکیه برای اتباع خارجی چیست ؟

  مناطقی مانند نزدیکی فرودگاه ها ، اماکن نظامی و اماکن امنیتی تحت هیچ عنوانی اتباع خارجی حق خرید ملک را ندارند.

  چرا خرید ملک سرمایه گذاری خوبی محسوب می شود؟

  سرمایه گذاری بر مبنا خرید ملک مخصوصا در شهر استامبول همیشه با ارزش افزوده همراه بوده و در حال رشد است. به دلیل اینکه این شهر توریستی می­باشد تمام خانه­ها در بیشتر مواقع مستاجر دارند . همچنین یکی از شهرهای Metropolitan دنیا است.

  مزایای خرید ملک در ترکیه چیست ؟

  با خرید ملک در ترکیه می­توانید به صورت موقت اقامت شهر ترکیه را دریافت کنید. با کسب اقامت ترکیه به راحتی از اموری مانند ثبت شرکت ، تحصیل ، حساب بانکی ، استفاده از امکانات پزشکی و…. برخودار می­شوید.

  شرایط خرید زمین در ترکیه چیست ؟

  خرید زمین و ساخت و ساز در استامبول بسته به نوع محله و میزان تراکم ساخت و ساز همیشه سرمایه گذاری موفقی بوده است.

  مراحل خرید خانه در ترکیه و گرفتن اقامت چیست ؟

  پس از انتخاب ملک در ترکیه مراحل ترجمه پاسپورت و شناسنامه ، احراز هویت ، گزارش کارشناسی ملک ، دریافت مدارک فروش ارز از بانک و افتتاح حساب تنها در یک هفته انجام می­شود. همچنین پس از انتقال مالکیت ملک موردنظرتان می­توانید در سایت اداره مهاجرت در قسمت اقامت موقت مبنی بر خرید ملک در خواست اقامت داده و کشور ترکیه اقامت موقت یک یا دو ساله را می­دهد.

  سایر هزینه¬های خرید خانه در ترکیه چیست ؟

  جهت عوارض انتقال سند باید 4 درصد کل مبلغ خرید ملک به دولت پرداخت شود ، همچنین میان 2 تا 4 درصد هزینه کمیسیون املاک می­شود و هزینه ترجمه پاسپورت و گزارش کارشناسی و… حدودا ده هزار لیر می­باشد.

  قانون وراثت ترکیه چگونه است ؟

  این قانون دقیقا مشابه قانون ایران است.

  آیا برای خرید خانه در ترکیه به کمک وکیل و مشاور املاک نیاز است ؟

  بله ، به دلیل اینکه در شهری مانند استامبول محله­­های مختلف از نظر کیفیت و نوع زندگی وجود داد هم به مشاور املاک متخصص و هم یک وکیل خوب نیاز می­باشد. در نظر داشته باشید که مجموعه گات ترکی به عنوان مشاور املاک حرفه­ای و متخصص خدمات  وکیل را هم ارائه می­دهد و نیاز به دریافت خدمات وکیل جداگانه­ی دیگری نمی­باشد.

  کلاهبرداری خرید ملک در ترکیه

  شما با داشتن یک مشاور حرفه ای و وکیل همراه با مترجم متخصص می­توانید به راحتی استعلام سند­ ملک مورد نظر را بدست آوردید و تمامی اطلاعات از جمله نوع بافت شهری ، نوع محله ، بدهی و…. را متوجه شوید.

  ضرر خرید ملک در ترکیه

  توجه داشته باشید زمانی ضرر خرید ملک اتفاق میوفتد که خریداران با مشاور املاک سودجو که تنها به فکر فروش خود هستند وارد مشاوره و معامله می­شوند. بررسی نکردن محله­های مختلف ترکیه مخصوصا در شهر استامبول از جهت کم رشد بودن محله ، دریافت سود های 20 درصدی کمیسیون به جای 4درصد و….. از عوامل تاثیرگذار در ضرر خرید ملک در ترکیه می­شود.

  قبل از انتقال مبلغ پیش پرداخت به حساب فروشنده، چه اسنادی را درخواست و استعلام کنیم؟

  در نظر داشته باشید اگر شخصا در حال خرید یک ملک در ترکیه هستید به راحتی فرد ترک فروشنده میتواند از شما مبلغ پیش پرداخت طلب کند یا سند تقلبی ارائه دهد ، در هر صورت ممکن است به هر نحوی کلاهبرداری اتفاق بیوفتد. در نتیجه مهم ترین اصل در خرید ملک داشتن یک مشاور حقوقی یا مالی ماهر و متخصص است. اما می­توانید در جهت بررسی و اطمینان بیشتر قبل از انتقال پیش پرداخت کپی سند و گزارش پیشینه سند در وب سایت اداره ثبت مرکزی را از فرد فروشنده دریافت کنید.

  مطمئن ترین راه برای خرید خانه در ترکیه و اخذ اقامت چیست؟

  انتخاب مشاور متخصص و حرفه ای همراه با تیم حقوقی ماهر و آگاه به تمام مناطق و قوانین کشور ترکیه.

  پرداخت هزینه های جانبی خرید خانه در ترکیه بعهده خریدار است یا فروشنده؟

  هزنیه 4 درصد سند و هزینه 4 درصد کمیسیون املاک به عهده هم خریدار و هم فروشنده به طور مساوی می­باشد. اما باید بدانید که در 90 درصد مواقع فروشنده 2 درصد خودش را تقبل نمی کند و مدعی است که 2 درصد را در تخفیف فروش ملک لحاظ کرده است.

  قیمت خانه ارزان در ترکیه چقدر است ؟

  حداقل قیمت خانه در استانبول در محلات ضعیف هر متر مربع ده هزار لیر و در محله­های فوق لوکس هر متر مربع به دویست هزار لیر هم می­رسد.

  امن ترین شهر ترکیه کجاست ؟

  امن ترین شهر ترکیه اسکی شهیر (Eskişehir)  و  بعد آنتالیا می­باشد.

  بهترین شهر ترکیه برای زندگی کدامند ؟

  برای افراد مختلف بهترین شهر جهت زندگی در ترکیه متفاوت است ، اما به طور کلی استامبول بهترین شهر ترکیه محسوب می­شود و بعد از ترکیه شهر ازمیر بهترین است.

  بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه کجاست ؟

  بهترین شهر برای خرید خانه در ترکیه استانبول و بعد ازمیر است.

  ارزانترین شهر ترکیه برای خرید خانه کجاست ؟

  ارزان ترین شهر برای خرید ملک در ترکیه مناطق دور افتاده و کوچک می­باشد

  آیا قیمت خانه در ترکیه ارزان است؟

  با توجه به امکانات بسیار بالا شهر استامبول نسبت به بسیاری از شهرها و کشورهای دنیا خرید خانه در ترکیه ارزان است

  3/5 - (2 امتیاز)

  51 دیدگاه

  • سلام من یه سوالی داشتم من تصمیم دارم به ترکیه مهاجرت کنم و می خوام بدونم هزینه خرید خانه در ترکیه چقدر است. می خوام خیلی صادقانه راهنماییم کنید

   • سلام حتما سعی می کنم درست ترین اطلاعات رو در اختیارتون بذارم. شرکت گات ترکی چندین ساله به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در استانبول ترکیه فعالیت داره و شما اگر دنبال خرید آپارتمان در استانبول جهت اخذ شهروندی باشید. مشاوران گات ترکی تا زمانی که اسمتونو به عنوان شهروند در اداره آمار ترکیه ثبت کنید همراه شماست.
    اولین قدم برای خرید ملک در ترکیه اینه که شما مشخص کنید دنبال چه ملکی هستین که در این مقاله کامل توضیح داده شده اما برای تکمیل اطلاعاتتون می تونید با مشاوران ما در شرکت گات ترکی تماس بگیرین.

  • سلام روز بخیر می خوام ببینم حداقل مبلغ خرید خانه برای اقامت ترکیه چقدر هستش ؟ و شرایط به چه صورت و ما چطوری می تونیم اقدام کنیم ؟

   • سلام ممنونم.
    ببینید حداقل قیمت خانه برای اقامت ترکیه در شهرهای بزرگ 75 هزار دلار است و در شهرهای کوچک 50 هزار دلار است . تماس بگیرین و اطلاعات دقیق تر بدین همکارا مشاوره میدن بهتون

  • سلام وقت بخیر میخواستم خرید خانه در ترکیه با لیر رو بدونم و اینکه می خوام اطلاعات روز باشه و دقیق. احتمالا برای هفته آینده بیام شرکتتون و حضوری اقدام کنم

   • سلام ممنونم بستگی به امکانات و منطقه و متراژی که مدنظرتون هست داره باید این آیتم ها مشخص بشه تا بتونیم قیمت دقیق بهتون اعلام کنیم اما من قیمت بر اساس متر مربع رو توی بعضی مناطق اعلام می کنم قدمتتون
    استانبول ۲۰.۰۰۰
    ازمیر ۱۷۰۰۰
    انتالیا ۱۴۵۰۰
    انکارا ۱۴۰۰۰
    بدروم ۱۷۰۰۰
    دنیزلی ۱۴۰۰۰

  • سلام وقتتون بخیر ما به دنبال وکیل خرید ملک در ترکیه هستیم که کارهای خرید ملکمونو دنبال کنه. شما کار وکالت هم انجام میدین ؟

   • سلام ممنونم بله وکلای شرکت گات ترکی شما رو تا خرید خانه موردنظرتون همراهی خواهد کرد. برای گرفتن اطلاعات بیشتر با شماره های سایت تماس بگیرید

  • سلام می خواستم ببینم هزينه خريد خانه در تركيه به چه صورت هستش؟ و اینکه خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان امکان پذیر است ؟

   • سلام دوست عزیز سوالتون خیلی کلی هستش باید برای ما مشخص کنید که دقیقا مدنظرتون کدوم قسمت ترکیه هستش و چه محله ای رو برای خرید ملک انتخاب کردین و اینکه آیا با 700 میلیون تومان میشه خانه خرید یا نه رو ازتون می خوام که تماس بگیرین کارشناسان مجموعه هم بهتون مشاوره رایگان میدن و هم دقیق بهتون قیمت ها رو توضیح میدن

  • سلام ارادتمند می خواستم ببینم خرید خانه ارزان در ترکیه امکان پذیره و از چه رنج قیمتی شروع میشه ؟

  • وقتتون بخیر سایت خرید و فروش خانه در ترکیه زیاده ولی سایت شما واقعا اطللاعات خوبی میده

   • سلام قطعا زیر 400 هزار دلار ملک بخرید می تونید بحث اقامت رو داشته باشین و بالای 400 هزار دلار بحث شهروندی
    قیمت ملک به پول ایران در مناطق مختلف متفاوت است به عنوان مثال در استانبول ترکیه شروع قیمت از 2 میلیارد تومن هستش در حال حاضر

  • با مشاوره خوبتون با قوانین خرید ملک در ترکیه را به خوبی اشنا شدم ممنون از تیم حرفه ایتون

   • وقت شما هم بخیر
    ببینید این کاملا به روحیات شما بستگی داره که کدوم شهر یا محله رو می پسنیدن. استانبول یکی از بهترین شهرهای ترکیه اس که خودش به قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم میشه. اگر در انتخاب شهر یا محله مردد هستید می تونید با مشاوره رایگانی که کارشناسان گات ترکی میدن بهتون انتخاب رو درست تر و آسان تر انجام بدین

  • سلام ما هزینه خرید خانه در ترکیه را باید به چه صورت پرداخت کنیم. مراحل کار به چه صورت هستش ؟

   • سلام پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان مجموعه استفاده کنید تا کارشناسامون به طور کامل راهنماییتون کنند.

   • سلام روزتون بخیر قیمت ها در مناطق مختلف متفاوت هستش ولی شروع قیمت ها از حداقل 2 میلیارد شروع میشه . شما اگه با کارشناسای ما تماس بگیرین اطلاعات کامل محله ها و قیمتاشونو در اختیاررتون میذارن

   • ببینید اینکه کدوم محله بهتره یا بدتره هستش به شما مرتبط میشه مثل اگر به دنبال خونه های لوکس هستید ما بخش آسیایی استانبول رو پیشنهاد می کنیم و اطلاعات دقیق تر رو تماس بگگیرین کارشناسای مجموعه گات ترکی در تمام ساعات پاسخگوی شما هستند.

  • روز بخیر قیمت ملک ارزان در ترکیه از چه مبلغی شروع میشه؟ چون ارزان هست ارزش خرید داره یا نه؟

  • روزتون بخیر حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه از 400 هزار دبلا شروع میشه؟ حداقل قیمتش چقدره؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.