مناطق در حال رشد استانبول

مناطق در حال رشد استانبول

برای افرادی که قصد خرید خانه در ترکیه و به طور ویژه در شهر استانبول را دارند، اهمیت زیادی خواهد داشت که با هوشمندی به سراغ محله ها و مناطقی بروند که پتانسیل رشد قیمت را داشته باشد. با شناسایی مناطق در حال رشد استانبول، می توان پس از خرید ملک در مدت زمان کوتاه یا میان مدت، به ارزش افزوده قابل توجهی در این شکل از سرمایه گذاری دست یافت.
اگر شما نیز در این مورد کنجکاو هستید، تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید تا ببینیم کدام یک از مناطق و محله های شهر استانبول، زمینه رشد بیشتری را داشت و برای سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک، مناسب تر هستند.

بنر خدمات گات ترکی

مناطق در حال رشد استانبول در بخش آسیایی

از جمله مناطقی که در بخش آسیایی شهر استانبول، پتانسیل رشد بیشتری دارند، می توان به موارد زیر اشاره داشت:
• مناطق نزدیک به فرودگاه ها
• مناطق نزدیک به اتوبان ها
• شمال مال تپه در قسمت آسیایی
• کارتال، پندیک، شمال بخش توزلا در بخش آسیایی
در کل لازم به ذکر است که به دلیل تراکم کمتر در بخش آسیایی، مردم تمایل بیشتری برای کوچ به این منطقه دارند و در عین حال سودآوری سرمایه گذاری در قسمت آسیایی استانبول نیز با امکان مثبت و پتانسیل بیشتری همراه است.

مناطق در حال رشد در بخش اروپایی استانبول

از جمله مناطق در حال رشد در بخش اروپایی شهر استانبول در ترکیه، می توان به موارد زیر اشاره داشت:
• فاتیح (بخش شمالی)
• ایوب سلطان
• شمال بیلوک دوزو
• سن یورت
• زیتون بورنو
در اینجا طرح های نوسازی در حال اجرا بوده و این باعث شده تا پتانسیل رشد قیمتی بیشتری را به همراه داشته باشند. در حقیقت شما با خرید ملک در مناطقی که در حال نوسازی هستند و در حال حاضر قیمت افسار گسیخته ای ندارند، این فرصت را خواهید داشت تا پس از نوسازی ها، از افزایش قیمت کلی املاک در آن منطقه بهره مند شده و سرمایه گذاری اولیه شما نیز به این شکل با رشد خوبی همراه شود.

طرح نوسازی املاک در استانبول

همان طور که احتمالا می داتنید بخش قابل توجهی از محله های استانبول دارای بافت قدیمی است. قطعا این خانه های قدیمی که بر اثر مرور زمان فرسوده شده و چهره شهر را قدیمی و نازیبا نشان می دهند، باید وارد یک چرخه بازسازی و تبدیل شدن به عمارت های مدرن گردند. دولت برای حمایت از نوسازی بناهای قدیمی، یک طرح مخصوص را راه اندازی کرده است که در قسمت های مختلفی از شهر استانبول، در حال اجرا است.
اگر شما نسبت به خرید ملک در بخش هایی که هنوز نوسازی نشده و در ساختار قدیمی قرار دارند، اقدام کنید؛ با برخی از گزینه های جذاب چون تراکم رایگان، معافیت مالیاتی، معافیت هزینه انتقال سند و … روبرو خواهید بود. در حقیقت زمانی که شما در مناطقی که هنوز نوسازی کامل در آن ها انجام نشده است؛ اقدام به خرید ملک کرده یا حتی برای نوسازی و ترمیم ساختمان های قدیمی یا مدرن سازی کامل اقدام کنید، پیشرفت قابل توجهی در سرمایه گذاری خود تجربه خواهید کرد.
این فرصتی عالی خواهد بود تا به راحتی سرمایه گذاری شما در یک مسیر سربالایی و صعود قرار گرفته و ضمن آن که ملک مناسبی در شهر استانبول خریداری می کنید، بودجه اولیه تان نیز افزایش پیدا کند. در واقع برای افرادی که می خواهند هم از طریق خرید ملک اقامت ترکیه را به دست آورده و هم یک سرمایه گذاری سودآور داشته باشند، پرداختن به این موضوع مناطق در حال رشد و کسب اطلاعات کامل در مورد آن، یک ضرورت به حساب می آید که هرگز نباید آن را از دست داد.

کلام آخر

در بالا نگاهی به مناطق در حال رشد استانبول ترکیه انداختیم. با این همه نمی توان به این چند محله و منطقه معرفی شده اکتفا کرد و توصیه می کنیم که پیش از اقدام به خرید ملک و سرمایه گذاری در این حوزه، از مشاوره تخصصی بهره مند شده و اطلاعات کافی در این خصوص به دست بیاورید. به این ترتیب موفق خواهید شد تا با اطمینان خاطر بیشتری، نسبت به خرید آپارتمان در استانبول، ویلا یا خانه ، اقدام کرده و ضمن دریافت اقامت ترکیه، سرمایه گذاری اولیه خود را نیز با سودآوری همراه سازید.

5/5 - (1 امتیاز)

گات ترکیمشاهده نوشته ها

گات ترکی مشاوران سرمایه گذاری جهانی با بیش از ده سال تجربه در زمینه املاک ، ثبت شرکت ، مهاجرت ، مبادله ارز و تجارت الکترونیکی در ترکیه را در رزومه ی خود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.