تهاتر ملک ترکیه با ایران

معاوضه-ملک-ترکیه-با-ایران

به طور کلی تهاتر ملک ترکیه با ایران از امور بسیار مهم و با اهمیت در مهاجرت یا خرید ملک در ترکیه به شمار می رود. در نظر داشته باشید شخصی قبل از مهاجرت به ترکیه، قصد فروش خانه اش را دارد. با استفاده از روش های مختلف تهاتر ملک ترکیه با ایران، می توانیم با معاوضه ملک خود در ترکیه، روند زندگی در این کشور را ساده تر کنیم. این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت ما می تواند در صرفه جویی برخی هزینه های اضافی نیز موثر باشد.

تهاتر ملک ترکیه با ایران

از جهتی دیگر تهاتر ملک ترکیه با ایران در عین داشتن مزایای بسیار، با معایبی نیز همراه است. وقتی مردم به دلیل رکود اقتصادی یا محدودیت های مالی قصد سفر دارند، باید بیشتر از حد معمول محتاط باشند. برای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی و ایجاد ضرر و زیان، الزامی است حتما با کارشناسان و متخصصان مجرب مشورت نمائید. مشاوران ماهر گات ترکی با بهترین ترفندهای روز دنیا پروسه مهاجرت یا خرید ملک شما را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

نکات مهم در تهاتر ملک ترکیه با ایران

امروزه تهاتر خانه یا زمین در مناطق 1 تا 3 تهران، با املاک موجود در شهرهای مختلف ترکیه رایج شده است. هر چند پروسه سخت و بسیار حساسی به شمار می رود اما با اقدام به این عمل و رعایت نکات مهم، اقامت گرفتن در ترکیه بسیار به سرعت انجام خواهد شد. در ادامه به بررسی نکات مهم در تهاتر ملک ترکیه با ایران می پردازیم.

  • ملک مورد نظر جهت تعویض الزامی است دارای اسناد قانونی باشد.
  • انتخاب و همکاری با شرکت متخصص و دارای مجوز همانند گات ترکی
  • ملک منتخب جهت تعویض در موسسه تاپو نیز ثبت شده است.
  • ملک خریداری شده هیچ بدهی مالیاتی به دولت، بانک یا اداره مالیات ترکیه نداشته باشد.
  • در صورت خرید ملک در حال ساخت، الزامی است اسناد رسمی آن را تحویل بگیرید.

روش های معاوضه ملک ترکیه با ایران

از بهترین روش های تهاتر ملک، می توان به تعیین قیمت خانه با توجه به متراژ، قدمت ساختمان و نوع منطقه توسط املاک بین المللی و مطابقت دادن با املاک یا خانه به همان میزان ارزش در ترکیه اشاره نمود. به بیانی دیگر تهاتر ملک ترکیه با ایران به مبادله کالا به کالا ایران و ترکیه شهرت دارد. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت معاوضه ملک خود در ایران با زمین در ترکیه، باید اعلام کنید که قصد ساخت و ساز در زمین را دارید یا خیر. اگر اعلام کرده باشید که قصد ساختن خانه را دارید و برای مدت دو سال این کار را انجام ندهید، زمین توسط دولت مصادره می شود.

اگر قصد تهاتر ملک ترکیه با ایران را دارید، شرکت گات ترکی با ارائه بهترین مشاوره های تخصصی، راحت ترین راه حل ها را همراه با مناسب ترین هزینه ها پیش رویتان قرار می دهد. جهت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

شما چه تجربه ای در معاوضه ملک ایران با ترکیه کسب نموده اید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

گات ترکیمشاهده نوشته ها

گات ترکی مشاوران سرمایه گذاری جهانی با بیش از ده سال تجربه در زمینه املاک ، ثبت شرکت ، مهاجرت ، مبادله ارز و تجارت الکترونیکی در ترکیه را در رزومه ی خود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.