شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان

شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان

اگر چه برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک، نیازمند رعایت قوانین و مبلغی هستیم، اما خبر خوب این است که با استفاده از مسیرهایی شما می توانید شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان را نیز به دست بیاورید. با این حساب به نظر می رسد که سد مالی از این لحاظ وجود نداشته و با هر بودجه ای که در اختیار داشته باشید، در صورت استفاده از مشاوره حرفه ای در این حوزه، امکان به دست آوردن پاسپورت، اقامت و حتی حق شهروندی ترکیه را خواهید داشت.

همان طور که قبلا نیز اشاره کرده ایم، به دست آوردن پاسپورت و اقامت ترکیه از مسیر خرید ملک، با خرید خانه در کشور ترکیه با ارزش حداقل 250 هزار دلار امکان پذیر بوده و این احتمال وجود دارد که در زمان پیش رو، مبلغ فوق نیز اضافه شده و دولت ترکیه و اداره مهاجرت آن، نرخ بالاتری را به عنوان حداقل قیمت خرید در نظر قرار دهد.

زمان دریافت شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان

جالب است بدانید که با خرید ملک در ترکیه با این قیمت، امکان دریافت پاسپورت ترکیه در مدت کمتر از 2 تا 3 ماه وجود داشته و در صورتی که کارگزاری شما در این زمینه دارای روابط و تخصص کامل باشد، حتی امکان گرفتن پاسپورت در مدت زمان 2 هفته ای وجود خواهد داشت.

اما در شرایطی که بودجه شما کمتر از چیزی باشد که به عنوان 250 هزار دلار فعلی تعریف شده است، چه می توان کرد؟ در این شرایط شما امکان آن را خواهید داشت که اقامت یک ساله ترکیه را دریافت کرده و با حضور در این کشور و تمدید اقامت یک ساله برای مدت 5 سال، به شرطی که شرایط لازم را احراز کرده و مشکلی در این دوران پیش نیاید، برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت ترکیه اقدامات لازم را انجام دهید.

این به شما فرصت آن را خواهد داد تا در طول مدت اقامت در ترکیه که در اینجا منظور اقامت های کوتاه مدت یک ساله است، برای به دست آوردن اجازه کار نیز اقدام کرده و به این شکل زمینه دریافت پاسپورت و حق شهروندی ترکیه را بهبود ببخشید.

با این حساب حتی با داشتن بودجه ای محدودتر، با طی کردن پروسه ای سخت تر و طولانی تر، امکان به دست آوردن شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان وجود خواهد داشت. در واقع دولت ترکیه هیچ گونه محدودیتی برای خرید ملک و قیمت آن برای اتباع خارجی لحاظ نکرده و شما می توانید به صورت کاملا رسمی و قانونی، نسبت به خرید خانه یا ملک ارزان قیمت در کشور ترکیه اقدام کنید. جالب است بدانید که در این شرایط باز شما امکان اجاره دادن ملک خود و کسب درآمد از آن را نیز خواهید داشت.

شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان

کشور ترکیه در همسایگی ایران قرار داشته و به لحاظ موقعیت جغرافیایی، فرهنگی و تمدن بین مردم ایران و مردم کشور ترکیه، نزدیکی و صمیمیت زیادی وجود دارد. از این روی بسیاری از ایرانیانی که قصد مهاجرت داشته یا به هر شکلی مایل به داشتن پاسپورت دوم هستند، کشور ترکیه را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند.

ترکیه کشوری چهارفصل با داشتن شاخصه های فرهنگی نزدیک به فرهنگ ایرانیان بوده و بخش قابل توجهی از مردم آن را مسلمانان تشکیل می دهند.

اقامت ترکیه با خرید ملک ارزان

در حال حاضر مهاجران اجازه خرید ملک در تمام مناطق کشور ترکیه را دارند. اما در نظر داشته باشید که خرید ملک در برخی از مناطق منجر به دریافت حق اقامت نخواهد شد. در واقع برخی از این مناطق به لحاظ پذیرش مهاجر و فروش ملک به اتباع خارجی، اشباع شده هستند. از این روی حتی اگر موفق به خرید ملک در این مناطق شوید، ارزش افزوده ای برای شما به عنوان یک مسیر برای اخذ اقامت و حق شهروندی ایجاد نخواهد کرد. از این روی همیشه توصیه می شود که پیش از تصمیم به خرید ملک در هر یک از شهرهای کشور ترکیه، حتما در این خصوص مشاوره لازم را انجام داده و برای خرید ملک در مناطقی اقدام کنید که امکان گرفتن حق شهروندی و پاسپورت ترکیه در آن ها وجود داشته باشد.

سخن پایانی

در بالا به شرایط شهروندی ترکیه با خرید ملک ارزان و فرایندی که باید از این طریق انجام شود، پرداختیم. قطعا روش های دیگری برای به دست آوردن شهروندی و پاسپورت ترکیه وجود دارد. شما چه نظری در این باره دارید؟ کدام یک از روش های مهاجرتی به ترکیه نسبت به سایرین برتر بوده و روندی ساده تر دارد؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

گات ترکیمشاهده نوشته ها

گات ترکی مشاوران سرمایه گذاری جهانی با بیش از ده سال تجربه در زمینه املاک ، ثبت شرکت ، مهاجرت ، مبادله ارز و تجارت الکترونیکی در ترکیه را در رزومه ی خود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.