خرید ویلا در قسمت آسیایی استانبول

خرید ویلا در قسمت آسیایی استانبول

حتما می دانید که شهر استانبول چگونه مرکز ثقل و قلب ترکیه است. از آنجایی که ترکیه یک کشور اروپایی آسیایی است. شهر استانبول نیز دارای دو بخش اروپایی و دیگری آسیایی می باشد. در شهر استانبول حدود 39 منطقه شهری وجود دارد که 14 منطقه در قسمت آسیایی و 125 منطقه دیگر در بخش اروپایی واقع شده است. شهر توریستی استانبول نیز از نظر تجاری و اقتصادی یکی از مناطق استراتژیک محسوب می شود. این موارد باعث شده است که تقاضا برای ملک و خانه در استانبول بسیار بیشتر از سایر شهرهای این کشور باشد. قیمت آپارتمان در استانبول ترکیه بسته به منطقه و ارزش ملک متفاوت است. همچنین بسیاری از خانه ها در استانبول و مناطق شهری بافت قدیمی ، سنتی و باستانی خود را حفظ کرده اند، اما بیشتر شهر ساختار برج ها و آپارتمان های مدرن را به خود گرفته است.

مشاوره خرید ملک

قیمت ویلا در شهر استانبول قسمت آسیایی

بخش آسیایی استانبول ترکیه بیشتر در دهه گذشته ساخته شده است، بنابراین اکثر خانه ها، ویلاها و آپارتمان ها نوساز هستند. می توان گفت بافت این قطعه اغلب بافت جدید است. از نظر دسترسی به امکانات مختلف از جمله مراکز خرید و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی و اماکن تفریحی ، این بخش با هیچ محدودیتی مواجه نیست. از نظر برآورد قیمت خانه، آپارتمان و ویلا در همه جا یکسان نیست. به طور کلی قیمت خانه و ویلاها متفاوت است.

منطقه ویلایی استانبول

ویژگی های بخش آسیایی شهر استانبول

در بخش آسیایی استانبول بیشتر ساکنان آن ترک هستند. تعداد خارجی ها در این قسمت نسبت به قسمت اروپایی بسیار کمتر است. اگر به دنبال خرید خانه ارزان در بخش آسیایی استانبول هستید ، محدوده قیمت خانه های سنجاک تپه نسبت به سایر مناطق دیگر بسیار ارزان تر است. با کمی جستجو در سایت گات ترکی می توانید خانه هایی را حتی ارزان تر از قیمت خانه در تهران پیدا کنید. قیمت آپارتمان و ویلا در همه مناطق استانبول گران نیست. با خرید ویلا و ملک به راحتی می توانید اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید. نکته بسیار مهمی که در هنگام خرید ملک در ترکیه باید در نظر گرفت این است که شما نمی توانید تمام املاک خریداری شده در استانبول را حداکثر تا سه سال بفروشید.

قیمت خانه ، آپارتمان و ویلا در شهر استانبول در قسمت اروپایی

به طور کلی اکثر خانه های قسمت اروپایی بافت قدیمی دارند. طی ده سال گذشته ، ساخت ویلاها و آپارتمان‌های جدید در بخش اروپایی استانبول رونق گرفته است که منجر به ساخت شهرهایی با ویلاها یا برج‌های کم ارتفاع کاملاً مدرن و نوساز شده است. شهر استانبول مانند شهر تهران دارای مناطق بالا و پایین شهری می باشد که قیمت خانه در بالای قسمت اروپایی استانبول گران تر است. جهت خرید هر نوع ویلا و ساختمان در هر منطقه استانبول با هر قیمتی می توانید با کارشناسان املاک و حقوقی گات ترکی مشورت نمائید. به طور کلی در استانبول با کمبود خانه مواجه نخواهید شد و قیمت خانه نسبت به تهران ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. دلایل ذکر شده در کنار سهولت خرید ملک در ترکیه به ویژه شهر استانبول ، بسیاری از ایرانیان را ترغیب کرده است تا پول نقد خود را در بازار مسکن و املاک ترکیه سرمایه گذاری کنند. از طرفی اقتصاد و رشد شهری بالا استانبول و ترکیه بازار مناسبی جهت سرمایه گذاری مسکن برای ایرانیان است. اگر قصد خرید خانه یا آپارتمان در شهرها و مجتمع های مسکونی زیبای استانبول ترکیه را دارید ، می توانید قبل از خرید با مشاوران متخصص املاک و حقوقی گات ترکی مشورت نمائید تا در خرید املاک نتیجه خوبی حاصل کنید.

قیمت ویلای ساحلی در استانبول

قیمت خانه و آپارتمان در شهر استانبول ترکیه

در پروسه خرید ملک در استانبول قیمت خانه به طور کلی از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است. مهم ترین نکته ای که هنگام خرید ملک در استانبول و ترکیه باید در نظر بگیرید ؛ میزان بودجه و هزینه ها ، امکانات ویلا و آپارتمان و میزان دسترسی ها به مراکز تجاری ، فرودگاه ها و وسایل حمل و نقل و… می باشد. خرید ملک و سرمایه گذاری موفق در ترکیه را تنها با گات ترکی تجربه نمائید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.