ساخت و ساز در ترکیه

برای سرمایه گذاران خارجی، بازار مسکن و ملک ترکیه یکی از امن ترین و سود آورترین و همچنین از جذاب ترین بازارها برای سرمایه گذاری در سطح دنیا است. با ساخت و ساز در ترکیه می توانید شرایط اخذ اقامت و شهروندی ترکیه را کسب نمائید. هنگام شروع ساخت و ساز یک پروژه یا خانه در زمین منتخب کارفرما، الزامی است تمام شرایط و ضوابط در نظر گرفته شود؛ زیرا همه زمین ها برای ساخت و ساز مناسب نیستند. بنابراین زمین مورد استفاده برای ساخت و ساز باید در شهرسازی قرار گیرد یا به آن طرح بازسازی گفته شود تا بتوان ساخت و ساز را شروع نمود. کارشناسان متخصص و ماهر گات ترکی با به کارگیری بهترین ترفندها، پروسه ساخت و ساز در ترکیه را در کم ترین زمان و هزینه ها با تیم وکالت مجرب انجام خواهد داد.

با ما همراه باشید تا جوانب مختلف ساخت و ساز در ترکیه را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

هزینه ساخت و ساز در ترکیه

محاسبه هزینه ساخت و ساز در ترکیه اولین مسئله مهم در روند کار می باشد که دغدغه تمام سرمایه گذاران است. در بر آورد هزینه ساخت و ساز در ترکیه، تمرکز اصلی سرمایه گذاران در تامین لوازم مورد نیاز ساختمان است. هزینه های ساخت و ساز شامل قیمت مصالح ساختمانی، شرایط ساخت و اجاره ساختمان است که با توجه به متراژ سازه محاسبه می شود و با توجه به سیستم مورد استفاده در ساخت و ساز متفاوت است.

توجه داشته باشید حتی اگر بهترین و با کیفیت ترین متریال و مصالح در ساختار اصلی ساختمان ها استفاده شود، هر سازه و ساختمان دارای عمر مفیدی است که به دلیل متغیر بودن عوامل موثر بر فرسایش ساختمان در ترکیه نمی توان قدمت دقیق آن را محاسبه نمود. فرسایش و خوردگی از مهمترین عواملی به شمار می رود که به سرعت عمر یک ساختمان را از بین می برد. با در نظر گرفتن عوامل و  شرایط مختلف، میانگین سن ساختمان و سازه در ترکیه بین 60 تا 70 سال است.

قیمت زمین در ترکیه

بدیهی است که تعیین قیمت زمین در ترکیه ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیای زمین، سطح دسترسی ها، نزدیکی به خط ساحلی و فرودگاه ها دارد. مجموعه گات ترکی با هر میزان بودجه جهت رفاه کامل مشتریان عزیز، بهترین زمین ها در مدت زمان کوتاهی ارائه می دهد.

شرکت های معروف ترکیه

شرکت های معروف بسیاری جهت ساخت و ساز در ترکیه وجود دارند که هر کدام شرایط خاص خود را ارائه می دهند و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. توجه داشته باشید به عنوان شخصی که تازه اقدام به سرمایه گذاری در ترکیه کرده است؛ تحت هیچ شرایطی فریب شرکت و افراد سودجو را نخورید که به راحتی می توانند سرمایه شما را دریافت کنند و هیچ خدماتی ارائه ندهند. اولین مولفه در عقد قرار با شرکت های معروف ترکیه، مشاهده مجوز ها و معتبر بودن آن می باشد. گات ترکی از شرکت های معروف ترکیه به شمار می رود که با ارائه بیشترین نمونه کار ساخت و ساز در میان رقبا، به راحتی می توانید اعتماد و سرمایه خود را در اختیارش قرار دهید.

 به طور کلی سیستم ساخت و ساز در ترکیه به روش های مختلف اسکلت فلزی، سیستم های ساختمانی آجری و خانه های چوبی انجام می شود که شرکت های معروف ترکیه بتن سازی را از مهم ترین آن ها می دانند. بتن سازی در سیستم ساختمانی در ترکیه و بسیاری از کشورهای جهان رواج بیشتری دارد که و از نظر اقتصاد، مقاوت و استحکام نسبت به سایر سیستم های ساختمانی دارای مزایای بسیاری می باشد.

مجوزهای لازم جهت ساخت و ساز در ترکیه

اخذ مجوزهای لازم جهت ساخت و ساز در ترکیه با همکاری متخصصان و کارشناسان ماهر به راحتی قابل دریافت می باشد. هنگام ساخت و ساز در زمین، ابتدا باید نقشه معماری ساختمان تهیه و واحدهای مسکونی جهت اخذ پروانه ساختمانی بررسی شود.

مجوزهای لازم جهت ساخت و ساز در ترکیه عبارت اند از:

 • ارائه سند ملک یا زمین
 • مشخص کردن وضعیت معماری
 • ارائه سند وضعیت و نشان دادن مرزهای مختلف
 • تائید پلان اولیه
 • ارائه سابقه درخشان معماران
 • ارائه پلان بتنی
 • بررسی امور الکتریکی
 • مدارک ثبت نام مهندسین برق
 • طرح های اولیه لوله کشی
 • سند ثبت نام تکنسین مکانیکی
 • گزارش آزمایش و میزان فرسایش خاک
 • استخدام مسئول اجرای طرح و ذخیره مستندات
 • ثبت مدارک مربوط به موسسه یا شرکت اجرا کننده معتبر ساختمانی
 • ارائه اسناد شرکت مدیریت و نظارت ساخت و ساز
 • قرارداد مدیریت داخلی ساخت و ساز
 • درج اطلاعات ساختمانی
 • صورت حساب بانکی مبنی بر واریز 20 درصد اجاره بهای شرکت کنترل و نظارت بر ساختمان
 • قرارداد مدیر و ناظر ساخت و ساز

اگر قصد ساخت و ساز در ترکیه و سرمایه گذاری پر سود در استانبول را دارید؛ شرکت تخصصی گات ترکی با به کارگیری بهترین راندمان و عملکرد جهت اخذ تمام مجوزها و اقامت ترکیه همراه با مناسب ترین هزینه ها در کم ترین زمان ممکن، می تواند به بهترین نحو ساخت و ساز در ترکیه را انجام دهد.

شما تا به حال تجربه ی ساخت و ساز در ترکیه را داشته اید؟ از همکاری با کدام شرکت اقامت ترکیه نهایت رضایت را کسب نموده اید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

گات ترکیمشاهده نوشته ها

گات ترکی مشاوران سرمایه گذاری جهانی با بیش از ده سال تجربه در زمینه املاک ، ثبت شرکت ، مهاجرت ، مبادله ارز و تجارت الکترونیکی در ترکیه را در رزومه ی خود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.