خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان

خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان

در سال های اخیر، خرید خانه در ترکیه از سوی ایرانیان رونق بسیار زیادی پیدا کرده است و برخی از محله های شهرهای بزرگی چون استانبول، آنکارا، آنتالیا و … به شکلی مملو از مالکان ساختمانی ایرانی شده است. یکی از پرسش هایی که به طور پیوسته از سوی ایرانیانی که هنوز اقدام به خرید ملک در این کشور نکرده اند این است که آیا خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان یا رقم های مشابه امکان پذیر است یا خیر.

در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ بدهیم.

خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان چطور میسر است؟

اگر در خصوص روش های مهاجرت به ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور شنیده باشید، حتما می دانید که برای به دست آوردن حق اقامت دائم در ترکیه و اخذ شهروندی این کشور، نیاز به خرید ملک به مبلغ حداقل 250 هزار دلار در زمان حاضر دارید. به علاوه این احتمال وجود دارد که طی سال های آینده این مبلغ دستخوش تغییراتی شده و احتمالا بر میزان آن افزوده شود.

به هر ترتیب در حال حاضر می توان گفت که با خرید ملک به حداقل ارزش 250 هزار دلار، شما این شانس را خواهید داشت که در صورت نبود مشکلات دیگر، برای خود و اعضای خانواده تان که تحت تکفل شما هستند، اقامت دائم ترکیه بگیرید.

اما در شرایط دیگر که مبالغ کمتری چون این 700 میلیون تومان که صحبتش را کردیم داشته باشید، تکلیف خرید آپارتمان در ترکیه چه خواهد شد. لازم به ذکر است که در چنین شرایطی نیز شما می توانید یک واحد آپارتمانی در کشور ترکیه و البته در محله های ارزان قیمت تر انتخاب و خریداری کنید.

اما باید دید که آیا با خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان نیز می توان به اقامت این کشور دست یافت یا خیر.

اقامت با خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان

قطعا این روش نیز در نهایت به گرفتن اقامت کشور ترکیه ختم خواهد شد، اما این در صورتی است که شما تکنیک های مهاجرت به ترکیه را به خوبی دانسته و از آن ها به درستی استفاده کنید. در این صورت می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که با خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان نیز امکان دریافت اقامت وجود دارد.

در این صورت شما باید به سراغ محله های ارزان قیمت تری بروید که شانس خرید یک آپارتمان مناسب با مبالغی در حدود 700 میلیون تومان وجود داشته باشد. در این صورت می توانید با خرید چنین آپارتمانی، برای اخذ اقامت یک ساله یا همان کوتاه مدت ترکیه اقدام کرده و با تمدید آن برای مدت 5 سال، در نهایت برای اقامت دائم، دریافت پاسپورت و حق شهروندی این کشور اقدام نمایید.

بدیهی است که در طول این 5 سال باید شما یک سری قوانین و اصول را رعایت کرده و تنها در این صورت می توانید امیدوار باشید که پس از گذشت این مدت 5 سال و ارائه درخواست خود مبنی بر گرفتن حق شهروندی ترکیه، با درخواست شما موافقت شود. این در حالی است که به این ترتیب شما شانس آن را دارید که با پرداخت مبلغ کمتر، برای مدت 5 سال اقامت خود را تمدید کرده و تنها چند باری نیاز به خروج از کشور و داخل شدن دوباره خواهید داشت.

کلام آخر

برای آن که بتوانید بهترین املاک با داشتن مبالغی در این حدود را خریداری کنید، توصیه می کنیم که پیش از تصمیم گیری به خرید خانه در ترکیه با 700 میلیون تومان، حتما با مشاوراملاک حرفه ای و معتبر در ترکیه مشورت کرده و بهترین گزینه ها با چنین مبالغی را در محله های مختلف مرور کرده و در نهایت بهترین انتخاب از میان آن ها را داشته باشید.

4.1/5 - (8 امتیاز)

گات ترکیمشاهده نوشته ها

گات ترکی مشاوران سرمایه گذاری جهانی با بیش از ده سال تجربه در زمینه املاک ، ثبت شرکت ، مهاجرت ، مبادله ارز و تجارت الکترونیکی در ترکیه را در رزومه ی خود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.